Becherovka 38% 1l

Kód: NC-4124
399 Kč 330 Kč bez DPH 40 Kč / 100 ml
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Přírodní bylinný likér české produkce, který nesmí chybět při žádné výjimečné příležitosti. Becherovka má plnou chuť, kterou si můžete vychutnat samotnou nebo v koktejlech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní bylinný likér české produkce, který se vyrábí z karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu, přírodního cukru a tajné směsi dvaceti bylinek a koření. Becherovka se připravuje podle tajné receptury, po celou dobu stejným způsobem. Většina bylin pochází z Česka, ale ve směsi se najdou také suroviny ze vzdálených exotických oblastí, například ZanzibaruSrí Lanky či ze zemí Jižní Ameriky. Díky limitované edici z roku 2017 známe čtyři použité byliny, a to hřebíček, skořici, řebříček obecný a yzop lékařský. Neobsahuje žádné chemické přísady, barviva ani konzervanty. Dnes již patří Becherovka mezi tradiční alkoholické nápoje, které nesmí chybět při žádné výjimečné příležitosti. Své příznivce si získala díky podmanivé kořeněné chuti a vůni.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkohol
Záruka: 2 roky
Aroma: skořice, byliny, koření
Barva: světle žlutá
Délka: 33,5 cm
Chuť: hořkosladká, bylinná s dominancí skořice, pomerančové kůry a hřebíčku
Material: sklo
Objem: 1 L
Obsah alkoholu %: 38 %
Palírna: Jan Becher - Karlovarská Becherovka
Šířka: 55,5 cm
Výrobce / značka: Becherovka
Výška: 141 cm
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlovarská Becherovka, a. s., je společnost s českými kořeny a celosvětovou působností. Od roku 1997 jsme součástí globální skupiny Pernod Ricard, která zaujímá druhé místo mezi světovými výrobci a prodejci vína a destilátů. Pernod Ricard nabízí 240 prémiových značek alkoholických nápojů ve více než 160 zemích světa a jasnou ambicí skupiny je stát se lídrem ve svém oboru.

Vlajkovou lodí naší společnosti je dnes již světově proslulý bylinný likér Becherovka Original, který se v Karlových Varech vyrábí od roku 1807 a v současné době se vyváží do více než 40 zemí světa. V roce 2020 jsme uvedli na trh prémiovou nefiltrovanou variantu Becherovka Unfiltered, která si získala velkou oblibu zejména u mladších spotřebitelů. Do rodiny Becherovka patří i lehký bylinný likér Becherovka Lemond a v Karlových Varech vyrábíme také prémiový likér Cordial nebo aperitiv KV 14.

Vedle vlastní výroby bylinných likérů z rodiny Becherovky distribuujeme na českém trhu více než 40 světových prémiových značek alkoholu. Patří k nim Ballantine´s, Jameson, Havana Club, Beefeater, Absolut, Chivas Regal, Martell, Olmeca, Malibu, Jacob´s Creek a další známé kvalitní lihoviny.

Josef_Vitus_Becher

Historie společnosti

Historie Becherovky se začala psát na začátku 19. století. U jejího zrodu stál obchodník s kořením a koloniálním zbožím Josef Vitus Becher. Ten se několik let zabýval vývojem žaludečního likéru na základě receptury, kterou mu zanechal jeho přítel Dr. Christian Frobrig z Anglie. V roce 1807 zahajuje Josef prodej léčebného bylinného nápoje nezaměnitelné vůně a chuti pod názvem English Bitter.

Obliba žaludečního likéru se zázračnou silou bylin strmě stoupala. O rozvoj společnosti a věhlas Becherovky Original se zasloužili i další členové rodiny Becherů. Tím nejvýznamnějším byl právě Jan Becher, který v čele firmy stál téměř 40 let a jehož podpis dodnes zdobí lahev Becherovky Original. Díky svým mimořádným obchodním schopnostem je považován za zakladatele značky. V roce 1867 nechal postavit moderní továrnu, na jejímž místě se dnes nachází Návštěvnické centrum Becherovky a karlovarské turistické středisko Becherplatz.

Becherovka Original se pod rodinným vedením stala ikonickým českým produktem známým po celém světě. Novodobá historie Becherovky navazuje na úspěchy rodiny Becherů a v roce 1997 se společnost stala součástí skupiny Pernod Ricard. Více na www.becherovka.com.