Degustace a Kurzy

Nabízíme řízenou či neřízenou degustaci prémiových destilátů – rumů, whisky, koňaků a v neposlední řadě dnes velmi populárních ginů, a to s odborným výkladem našeho zkušeného sommeliera Tomáše Kubíčka či jiného stejně kvalifikovaného barmana.

Ochutnávka se může stát zpestřením firemních večírků, svateb a dalších významných společenských událostí. Chcete-li prověřit své smysly a zjistit, zda rozeznáte jednotlivé druhy destilátu podle vůně, barvy a chuti, pak si objednejte odbornou degustaci. Připravíme pro vás výběr vzorků, na kterých získáte nové znalosti i vědomosti, ale především se budete skvěle bavit.


Zážitkové kurzy
V naší „pojízdné“ škole se hosté naučí základy barmanského umění. Nebojte, výuka probíhá vždy zábavnou a hravou formou. Kurz tzv. „Namíchej a ochutnej“ se výborně hodí na různé společenské události, jako jsou firemní večírky, teambuilding, oslavy narozenin, svatby, ... Vždy usměvavý Tomáš Kubíček, certifikovaný lektor České Barmanské Asociace, provede vaše hosty celým kurzem tak, že na něj budou ještě dlouho vzpomínat.

Česká Barmanská Škola nabízí také celou řadu barmanských kurzů, které jsou určené pro individuální i skupinový trénink. Pro segment HoReCa pořádáme školení personálu včetně odborných seminářů. V případě zájmu si můžete našeho hlavního lektora Tomáše Kubíčka pozvat i na tzv. guestbartending, aby ve vašem baru předvedl to nejlepší, co se za více než 20 let naučil z barmanského řemesla.

Školení personálu
Po osobní zkušenosti za vaším barem zanalyzujeme chyby včetně nedostatků provozu a pomůžeme vám k efektivnější práci, díky které dojde k efektivnějšímu servisu a zvýšení tržeb. Neopomínejte lidský faktor, který je tím nejdůležitějším z gastronomie. Správná motivace dovede váš podnik k úspěchu!