Campari Bitter 25% 1l

Kód: 2390
543 Kč 449 Kč bez DPH 54 Kč / 100 ml
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Italský hořký bylinný likér nezaměnitelné chuti. Hořká chuť s tóny citrusů a krásnou červenou barvou stejnou, jako italská vášeň.
Campari Bitter 25% se vyrábí macerováním
 86 hořkých bylin, aromatických rostlin a ovoce ve směsi alkoholu a vody, a to dle tajné receptury od roku 1860. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Recepturu tohoto legendárního italského likéru vymyslel Gaspare Campari již v roce 1860 a Campari brzy získalo věhlas jako nedílná součást aperitivo momentu, kdy jsou lehké aperitivní drinky podávány s malými porcemi jednoduchých jídel.

Ani bitter, ani likér... prostě Campari. Právem se říká, že bez Campari není bar. Dobře se hodí do jednoduchých míchaných nápojů, jako jsou Campari Orange a Campari & Tonic, jimž propůjčuje rafinovanou chuť. Kromě toho je základem celé řady proslulých klasických koktejlů, jako jsou Negroni a Americano. 

Negroni

3cl Campari Bitter
3cl Cinzano Rosso
3cl Gin

Plátek pomeranče

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkohol
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.769 kg
Material: sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Je významným hráčem v globálním odvětví lihovin s portfoliem více než 50 prémiových a superprémiových značek, které se šíří napříč globálními, regionálními a místními prioritami.

Mezi globální priority, na které se skupina zaměřuje, patří Aperol, Appleton Estate, Campari, SKYY, Wild Turkey a Grand Marnier.

Skupina byla založena v roce 1860 a dnes je šestým největším světovým hráčem v odvětví prémiových lihovin. Má globální distribuční dosah, obchoduje ve více než 190 zemích po celém světě s předními pozicemi v Evropě a Americe.

Růstová strategie skupiny si klade za cíl spojit organický růst prostřednictvím silného budování značky a externího růstu prostřednictvím selektivních akvizic značek a podniků.

Campari Group se sídlem v Sesto San Giovanni v Itálii vlastní 22 závodů po celém světě a má vlastní distribuční síť ve 22 zemích. Skupina zaměstnává přibližně 4 000 lidí.

Největší světoví distributoři:

  1. Diageo
  2. Pernod Ricard
  3. Bacardi Ltd.
  4. Brown-Forman
  5. Beam Suntory
  6. Campari Group