Jan Becher Pernod Ricard

Webová stránka značky: Jan Becher Pernod Ricard

Karlovarská Becherovka, a. s., je společnost s českými kořeny a celosvětovou působností. Od roku 1997 jsme součástí globální skupiny Pernod Ricard, která zaujímá druhé místo mezi světovými výrobci a prodejci vína a destilátů. Pernod Ricard nabízí 240 prémiových značek alkoholických nápojů ve více než 160 zemích světa a jasnou ambicí skupiny je stát se lídrem ve svém oboru.

Vlajkovou lodí naší společnosti je dnes již světově proslulý bylinný likér Becherovka Original, který se v Karlových Varech vyrábí od roku 1807 a v současné době se vyváží do více než 40 zemí světa. V roce 2020 jsme uvedli na trh prémiovou nefiltrovanou variantu Becherovka Unfiltered, která si získala velkou oblibu zejména u mladších spotřebitelů. Do rodiny Becherovka patří i lehký bylinný likér Becherovka Lemond a v Karlových Varech vyrábíme také prémiový likér Cordial nebo aperitiv KV 14.

Vedle vlastní výroby bylinných likérů z rodiny Becherovky distribuujeme na českém trhu více než 40 světových prémiových značek alkoholu. Patří k nim Ballantine´s, Jameson, Havana Club, Beefeater, Absolut, Chivas Regal, Martell, Olmeca, Malibu, Jacob´s Creek a další známé kvalitní lihoviny.

Josef_Vitus_Becher

Historie společnosti

Historie Becherovky se začala psát na začátku 19. století. U jejího zrodu stál obchodník s kořením a koloniálním zbožím Josef Vitus Becher. Ten se několik let zabýval vývojem žaludečního likéru na základě receptury, kterou mu zanechal jeho přítel Dr. Christian Frobrig z Anglie. V roce 1807 zahajuje Josef prodej léčebného bylinného nápoje nezaměnitelné vůně a chuti pod názvem English Bitter.

Obliba žaludečního likéru se zázračnou silou bylin strmě stoupala. O rozvoj společnosti a věhlas Becherovky Original se zasloužili i další členové rodiny Becherů. Tím nejvýznamnějším byl právě Jan Becher, který v čele firmy stál téměř 40 let a jehož podpis dodnes zdobí lahev Becherovky Original. Díky svým mimořádným obchodním schopnostem je považován za zakladatele značky. V roce 1867 nechal postavit moderní továrnu, na jejímž místě se dnes nachází Návštěvnické centrum Becherovky a karlovarské turistické středisko Becherplatz.

Becherovka Original se pod rodinným vedením stala ikonickým českým produktem známým po celém světě. Novodobá historie Becherovky navazuje na úspěchy rodiny Becherů a v roce 1997 se společnost stala součástí skupiny Pernod Ricard. Více na www.becherovka.com.

Cena

399400
1399400
1 položek celkem
Becherovka 38% 1l
Novinka
Becherovka 38% 1l
Skladem (3 ks)
330 Kč bez DPH
399 Kč

Přírodní bylinný likér české produkce, který nesmí chybět při žádné výjimečné...

NC-4124

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem