Cabrito Reposado 100% Agave 40% 0,7l

Kód: 4098
699 Kč 578 Kč bez DPH 100 Kč / 100 ml
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Tequila Cabrito Reposado je vyrobena ze 100% agáve v Mexiku a po destilaci je uložena v dubových sudech, kde odpočívá šest měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tequila Cabrito Reposado je vyrobena ze 100% agáve v Mexiku a po destilaci je uložena v dubových sudech, kde odpočívá šest měsíců, aby následně oslnila svou zlatavou barvou a jemnou chutí s náznakem heřmánku a karamelu. Můžete si ji vychutnat buď čistou, nebo v rozmanitých koktejlech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkohol
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.332 kg
Aroma: nakouřenost, agáve
Barva: zlatá
Doba zrání: 6 měsíců
Chuť: nasládlá, jemná s náznaky heřmánku a karamelu
Material: sklo
Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu %: 40 %
Palírna: Casa Centinela
Styl: 100% agáve
Výrobce / značka: Cabrito
Země původu: Mexiko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Great Sentinel House je dědictví vytvořené s vizí a úsilím.

Společnost zabývající se výrobou tequily, která se zrodila v Arandas, Jalisco, v roce 1904 a od té doby jsou zde oddáni kvalitě, které může dosáhnout pouze řemeslná práce. Jejich tradice a závazek k dokonalosti je výsledkem neúnavné práce Dona José Hernándeze, který vedl Centinelu do nové éry výzev a příležitostí. Zpracování modré agáve ze zvláštní červené země Arandas a Los Altos de Jalisco a díky moudrosti nejlepších mistrů tequily v kombinaci s úsilím a obětavostí nás všech, kteří jsme součástí této skvělé rodiny Centinela vytváříme jedinečné produkty, které odrážejí mexického ducha. Několikrát zde byli oceněni za kvalitu produktů a za to, že jsou lídry v designu, péči a kvalitě, se kterou pracují. Mají různé řady produktů tequily a 100% agáve, aby nabídli alternativy ke každému z chutí, očekávání a požadavků našeho trhu. Ve společnosti Centinela mohou hrdě říci, že každý z jejich produktů má nejvyšší standardy chuti a kvality, což vytváří prémiové tequily, které se od sebe liší výrobním procesem, dobou zrání a tóny jejich chuti.