Libbey cactus sklenice na koktejl Margarita 355 ml
Kód: 3619JSSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Přidejte k Vašim nápojům trochu stylu s naší Libbey Cactus sklenicí na Margaritu. Je to skvělý způsob, jak zpestřit Vaši sbírku sklenic a udělat dojem na Vaše hosty. Zbavte se obyčejných sklenic a přivítejte zábavu, kterou tahle kaktusová kráska přináší!
I když je sklenice výrazný kus sama o sobě, je dostatečně neutrální, aby se hodila do jakéhokoli prostředí - od venkovních grilovaček po formální večeře.
Vhodné do myčky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na Margaritu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.242 kg |
| EAN: | 00031009 |
| Material: | sklo |
| Objem: | 355 ml |
| Průměr: | 19,3 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Kód balného: | /balne-sklenicek/ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sklenice Libbey - americká zn. z roku 1818. Sklárny Libbey používají nejmodernější stroje a revoluční technologie pro maximální pevnost sklenic. Libbey díky tomu patří mezi největší světové dodavatele produktů ze skla.
