Illva Saronno S.p.A.

Webová stránka značky: Illva Saronno S.p.A.

Holding Illva Saronno je mateřskou společností skupiny, která zahrnuje společnosti působící v odvětvích alkoholických nápojů, vína, zmrzliny, pečiva a dochucovadel potravin. Je zcela řízena rodinou Reina a má koordinační roli v několika různých realitách.

Může se pochlubit více než 600 zaměstnanci a 28 dceřinými společnostmi, z toho 21 v zahraničí s celkovým obratem 270 milionů eur.

ILLVA SARONNO S.p.A. - společnost byla založena rodinou Reina v roce 1947, ale počátky rodiny v oblasti Saronno sahají až do roku 1525. Společnost, italská nadnárodní společnost se silnou strategickou obchodní diverzifikací, je lídrem ve světě lihovin a působí ve více než 160 zemích . Známý je zejména pro světově oblíbený italský likér Disaronno, stejně jako pro další skvělé produkty jako Disaronno Velvet, Tia Maria, Rabarbaro Zucca, Artic Vodka, Isolabella Sambuca a Aurum; s nedávno zavedenou značkou „The Busker“ společnost také vstoupila na rychle se rozvíjející trh irské whisky. Má také na starosti distribuci pro prestižní značky vín skupiny: Corvo, Duca di Salaparuta e Florio.

Cena

525526
1525526
1 položek celkem
Amaretto Disaronno 28% 0,7l
Novinka
434 Kč bez DPH
525 Kč

Amaretto Disaronno je jedním z nejlepších a nejprodávanějších italských likérů...

NC-4127

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem