Sklenice na víno Sauvignon 350 ml

Kód: 30089
37 Kč 31 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Položka byla vyprodána…

Tento typ sklenice je tzv. vinné sklo. Je to velmi elegantní vinná sklenice, hladká, nezdobená. Tenkostěnné sklo.

Baleno po 6 kusech

Prodáváme po jednom kusu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento typ sklenice je tzv. vinné sklo. Je to velmi elegantní vinná sklenice, hladká, nezdobená. Tenkostěnné sklo.

Vhodná na víno, ale i některé koktejly, např. velmi oblíbený Aperol Spritz.

Baleno po 6ks.

Prodáváme i jednotlivě.

Výrobce: Bohemia Crystal

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na víno
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.184 kg
Material: sklo
Objem: 350 ml
Průměr: 6,2 cm
Výška: 20 cm
Kód balného: /balne-sklenicek/
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Má u nás bohatou historii a mimořádnou tradici českého křišťálu. Tradice se zrodila na začátku 18. stol. a po celou svou éru ovlivňovala i světové sklářství. Český broušený křišťál patří k tomu nejlepšímu, co v tomto oboru vzniklo. Sklo Bohemia Crystal je zárukou kvality a hodnot.

V současné době má značka dva výrobní závody, v Poděbradech a ve Světlé nad Sázavou. Díky tomu mohou poskytnout zákazníkům širokou nabídku užitkového, stolního, nápojového i dekorativního skla.

OCHRANNÁ ZNÁMKA

znamka.jpg

Historie ochranné známky BOHEMIA je neoddělitelně spojena nejen s historií českého sklářství, ale s historií českého křišťálu vůbec. Výrobky nesoucí tuto známku se od počátku vyznačovaly vysokou kvalitou a uměleckou hodnotou vycházející ze zručnosti a odbornosti českých sklářů, techniků a návrhářů, a je tomu tak i nadále.

Světově proslulý modro-zlatý ovál BOHEMIA CZECH REPUBLIC má pevnou pozici v celé řadě zemí. Jedinečná tradice mistrů olovnatého křišťálu spojená s touto známkou nebyla nikdy přerušena, a je proto vysoce ceněna.

HISTORIE

Sklárny v Poděbradech byly založeny v druhé polovině 19. století s cílem pokračovat v tradici vyhlášeného českého sklářství. Po válce došlo k velkolepé modernizaci závodu a v roce 1950 vznikly samostatné Poděbradské sklárny. Výroba 18% olovnatého křišťálu byla postupně převedena na ušlechtilejší 24%. Během následujících 60 let měly sklárny hned několik majitelů, současná moderní éra poděbradských skláren pak začíná v roce 2008 vznikem akciové společnosti Crystal BOHEMIA. V únoru 2020 se navíc společnost v Poděbradech rozrostla o sklárny ve Světlé nad Sázavou a nyní už obě nesou společný název Crystal BOHEMIA.

V uplynulých letech jsme výrazně investovali do moderních technologií, které umožňují efektivní výrobu a zároveň zaručují stabilní a vysokou kvalitu našich produktů.

V současné době se řadíme mezi přední světové výrobce olovnatého i bezolovnatého křišťálu a jsme jednoznačně největším výrobcem v České republice. Společnost je nositelem bohaté historie a mimořádné tradice, reprezentovaných nejen novým vizuálním stylem a logem vycházející z ochranné známky BOHEMIA, ale i tradičními známkami.

sklarny1930-kresba-copy-1.jpg