Degustační sklenice na víno a destiláty 210 ml

Kód: 30088
41 Kč 34 Kč bez DPH
Skladem (>6 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Degustační sklenice na různé druhy vín a většinu destilátů.
Naprosto hladký vzhled. Odolnější proti rozbití.

Baleno po 50 kusech

Prodáváme po jednom kusu

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustační sklenice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.155 kg
Material: sklo
Objem: 210 ml
Průměr: 4,6 cm
Výška: 15,8 cm
Kód balného: /balne-sklenicek/
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 3.8.2022
vyhoda nakup z domova

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Má u nás bohatou historii a mimořádnou tradici českého křišťálu. Tradice se zrodila na začátku 18. stol. a po celou svou éru ovlivňovala i světové sklářství. Český broušený křišťál patří k tomu nejlepšímu, co v tomto oboru vzniklo. Sklo Bohemia Crystal je zárukou kvality a hodnot.

V současné době má značka dva výrobní závody, v Poděbradech a ve Světlé nad Sázavou. Díky tomu mohou poskytnout zákazníkům širokou nabídku užitkového, stolního, nápojového i dekorativního skla.

OCHRANNÁ ZNÁMKA

znamka.jpg

Historie ochranné známky BOHEMIA je neoddělitelně spojena nejen s historií českého sklářství, ale s historií českého křišťálu vůbec. Výrobky nesoucí tuto známku se od počátku vyznačovaly vysokou kvalitou a uměleckou hodnotou vycházející ze zručnosti a odbornosti českých sklářů, techniků a návrhářů, a je tomu tak i nadále.

Světově proslulý modro-zlatý ovál BOHEMIA CZECH REPUBLIC má pevnou pozici v celé řadě zemí. Jedinečná tradice mistrů olovnatého křišťálu spojená s touto známkou nebyla nikdy přerušena, a je proto vysoce ceněna.

HISTORIE

Sklárny v Poděbradech byly založeny v druhé polovině 19. století s cílem pokračovat v tradici vyhlášeného českého sklářství. Po válce došlo k velkolepé modernizaci závodu a v roce 1950 vznikly samostatné Poděbradské sklárny. Výroba 18% olovnatého křišťálu byla postupně převedena na ušlechtilejší 24%. Během následujících 60 let měly sklárny hned několik majitelů, současná moderní éra poděbradských skláren pak začíná v roce 2008 vznikem akciové společnosti Crystal BOHEMIA. V únoru 2020 se navíc společnost v Poděbradech rozrostla o sklárny ve Světlé nad Sázavou a nyní už obě nesou společný název Crystal BOHEMIA.

V uplynulých letech jsme výrazně investovali do moderních technologií, které umožňují efektivní výrobu a zároveň zaručují stabilní a vysokou kvalitu našich produktů.

V současné době se řadíme mezi přední světové výrobce olovnatého i bezolovnatého křišťálu a jsme jednoznačně největším výrobcem v České republice. Společnost je nositelem bohaté historie a mimořádné tradice, reprezentovaných nejen novým vizuálním stylem a logem vycházející z ochranné známky BOHEMIA, ale i tradičními známkami.

sklarny1930-kresba-copy-1.jpg