Sklenice na Gin Tonik SPKSY Copacabana 58 cl
Kód: 30184Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na koktejly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.215 kg |
| EAN: | 8710964602104 |
| Material: | sklo |
| Objem: | 58 cl |
| Průměr: | 9,5 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Kód balného: | /balne-sklenicek/ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
