RCR Universum Sklenice na víno a vodu 550 ml

Kód: 30162
89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem (>6 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Vhodná na víno, či vodu. Naprosto dokonalá je i na servis populárního drinku Aperol Spritz. RCR Cristalleria Italiana patří k největším světovým producentům křišťálu na světě. Výrobní kapacity RCR se nacházejí v srdci Italského Toskánska, ve městě zvaném Colle di Val d'Elsa.

Baleno po 6 kusech

Prodáváme po jednom kusu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak už z názvu vyplývá, jedná se o univerzální sklenice, která je vhodná nejen k servisu vína, ale i vody, nealkoholických nápojů.

Naprosto dokonalá je i na servis populárního drinku Aperol Spritz. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na víno
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.218 kg
Material: sklo
Objem: 550 ml
Výška: 22 cm
Kód balného: /balne-sklenicek/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

RCR Cristalleria Italiana se zrodila v roce 1967 v srdci Toskánska z myšlenky skupiny řemeslníků, kteří s odvahou a talentem vyjádřili nejvyšší úroveň sklářství.

Všechny produkty jsou vyrobeny z ekologického křišťálu, materiálu nejvyšší kvality, koncipovaného s plným ohledem na životní prostředí . Naše továrna nepotřebuje komíny, protože vyrábíme bez emisí kouře a využíváme obnovitelnou energii , abychom vytvořili 100% recyklovatelné produkty.

Dnes RCR Cristalleria Italiana vyniká v nabídce stolního nábytku, degustace, bytového zařízení a mixologie, mísí tradici s horlivou aktivitou inovací, designu a výzkumu s cílem uspokojit ty, kteří naše produkty používají při všech příležitostech spotřeby.

Výběr RCR Cristalleria Italiana a ekologického křišťálu znamená zaměřit se na kvalitu Made in Italy s vědomím toho, že jsme udělali dobro sobě i životnímu prostředí, které nás obklopuje.