Prémiový plastový dvoupatrový zásobník na přísady - 12 přihrádek
Kód: 600570Související produkty
Detailní popis produktu
Tento dvoupatrový box na přísady či ovoce je nepostradatelným pomocníkem každého barmana. Navíc díky černému plastovému materiálu krásně vypadá. Každá ze dvanácti přihrádek má objem je vyjímatelná, tudíž se snadno oplachuje. Box má dvě patra a každé patro má průhledné otočné víko.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na ovoce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8595636905369 |
| Délka: | 50 cm |
| Material: | plast |
| Šířka: | 31 cm |
| Výška: | 31cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
