Hendrick's Gin 41,4% 0,7l

Kód: NC-4111
809 Kč 669 Kč bez DPH 116 Kč / 100 ml
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Hendrick's je malosériově vyráběný gin destilovaný ve skotské přímořské vesnici Girvan. Spojení okurky a růží dotváří jeho unikátní, skvěle vybalancovanou chuť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento gin je opravdu jedinečný. Je vyráběn malosériově ve skotské přímořské vesnici Girvan. Fáze destilace probíhá za použití jednoho z posledních čtyř dochovaných tzv. Carter-Head destilačních přístrojů. Při jeho výrobě se kromě tradičních surovin, jako je jalovec, koriandr nebo citronová kůra, používají také výtažky z bulharských damascénských růží a výběrových salátových okurek. Nakonec se produkt lahvuje do starých lékárenských lahví. Právě spojení okurky a růží dotváří jeho unikátní, skvěle vybalancovanou chuť.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkohol
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.063 kg
Aroma: jalovec, koriandr, citrusy, fialky, růže, salátová okurka
Barva: čirá
Chuť: jalovec, citrusy, růže, salátová okurka
Material: sklo
Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu %: 41 %
Palírna: The Hendrick's Gin Distillery
Výrobce / značka: Hendrick's
Země původu: Skotsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Má hluboké kořeny ve Wolfenbüttelu v Dolním Sasku v Německu. Wolfenbüttel je místo, kde Curt Mast před více než 80 lety vynalezl odvážného ducha. A stále je to jediné místo, kde tajná směs 56 bylin, květů, kořenů a plodů zraje v obřích dubových sudech.

Ačkoli to začalo jako malá rodinná společnost v roce 1878, Jägermeister se rychle rozvinul v příběh globálního úspěchu. Celosvětově má ​​Jägermeister kolem 1000 zaměstnanců – a nyní je v páté generaci rodinného vlastnictví. Společnost po desetiletí úspěšně vyvažuje tradici a inovace.

S celkovým prodejem 89,5 milionu 0,7litrových lahví v roce 2020 je Jägermeister nejprodávanější značkou bylinných likérů. Výrazná zelená láhev s jelenem je distribuována ve více než 150 zemích.