Cinzano Vermouth Rosso 1757 16% 1l

Kód: NC-4151
425 Kč 351 Kč bez DPH 43 Kč / 100 ml
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Toto Cinzano je originální "Vermouth di Torino", což je špička mezi vermuty. Vzniklo v roce 1757 v Turíně kombinací tajné směsi bylin a kvalitního italského vína. Osvěžující aperitiv nejlépe vynikne na kostce ledu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cinzano je klasika mezi vermuty. Cinzano vzniklo roku 1757 v Turíně, kde měli dva bratři, Giovanni Giacomo a Carlo Stefano Cinzanovi obchod s bylinkami. Smísením tajné kombinace bylinek a kvaltního italského vína vytvořili nový "vermut rosso" (červený vermut). Základem receptury jsou aromatické rostliny z italských Alp a byliny. Vermut Cinzano 1757 Rosso vznikl jako pocta zakladatelům Cinzana. Jedná se o vermut špičkové kvality. Původní tajný recept byl obohacen o speciálně vybrané byliny, díky kterým má Cinzano 1757 výraznější lehce kořeněnou chuť. Aroma tohoto aperitivu je kořeněné s nádechem vanilky, sušeného ovoce a pelyňku. Na patře se rozvíjí chuť sušených fíků, hřebíčku, muškátového ořechu, vanilky a alpských květin. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkohol
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.65 kg
Aroma: vanilka, sušené fíky, pelyněk
Barva: červenohnědá s jantarovými odlesky
Chuť: sušené fíky, koření (hřebíček, muškátový oříšek, pepř, skořice), dřevo (kořeny, lékořice), vanilka a alpské květiny
Material: sklo
Objem: 1 L
Obsah alkoholu %: 16 %
Výrobce / značka: Cinzano
Země původu: Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Je významným hráčem v globálním odvětví lihovin s portfoliem více než 50 prémiových a superprémiových značek, které se šíří napříč globálními, regionálními a místními prioritami.

Mezi globální priority, na které se skupina zaměřuje, patří Aperol, Appleton Estate, Campari, SKYY, Wild Turkey a Grand Marnier.

Skupina byla založena v roce 1860 a dnes je šestým největším světovým hráčem v odvětví prémiových lihovin. Má globální distribuční dosah, obchoduje ve více než 190 zemích po celém světě s předními pozicemi v Evropě a Americe.

Růstová strategie skupiny si klade za cíl spojit organický růst prostřednictvím silného budování značky a externího růstu prostřednictvím selektivních akvizic značek a podniků.

Campari Group se sídlem v Sesto San Giovanni v Itálii vlastní 22 závodů po celém světě a má vlastní distribuční síť ve 22 zemích. Skupina zaměstnává přibližně 4 000 lidí.

Největší světoví distributoři:

  1. Diageo
  2. Pernod Ricard
  3. Bacardi Ltd.
  4. Brown-Forman
  5. Beam Suntory
  6. Campari Group