100% Chef Serie Aladín Piliny Buk 80g

Kód: 10/0004
Akce Tip
Značka: 100% Chef
180 Kč –11 %
100% Chef Serie Aladín Piliny Buk 80g
180 Kč –11 % 159 Kč 131 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento produkt je výsledkem důsledného výběru toho nejvhodnějšího dřeva pro různé techniky uzení. Je v souladu se všemi normami platnými pro gastronomické využití.

Aladín Piliny jsou nejlepší volbou pro uzení jakéhokoliv pokrmu, a to díky své neutralitě a nízkému množství pryskyřice.

Velmi je doporučujeme k míchání s aromatickými látkami jako jsou esenciální oleje, citrusová kůra, koření, aromatické byliny, atd.

Spalování musí být pomalé, a při nízké teplotě (méně než cca 500°C). K dosažení optimálního výsledku doporučujeme piliny navlhčit a kontrolovat proudění vzduchu, tak aby se zabránilo vznícení. 

Doporučené skladování: suché a odvětrané místo, uzavřená nádoba. Piliny nemají omezenou trvanlivost. Skladujte v bezpečné vzdálenosti od možného zdroje vznícení (jedná se o hořlavý produkt). 

Délka: 15 cm

Šířka: 10 cm

Výška: 5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Flambovací a udicí pistole
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.088 kg
Material: piliny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

100% Chef – molekulární gastronomie, suchý led, catering

Díky použití nejmodernějších technologií je tato španělská značka spojením nekompromisní kvality a funkčního designu. Je to značka, jejíž synonymem je inovace, kvalita a hodnoty. Většina výrobků je vlastní výroby a patří mezi ně například udírny Aladin, Sous Vide, aplikace pro tekutý dusík, talíře z kamene, a další nepřeberné množství hraček.

100% Chef nabízí širokou škálu produktů zaměřených též na molekulární gastronomii a je obrovskou inspirací pro kreativní kuchaře.