Oliver&Oliver

Webová stránka značky: Oliver&Oliver

Rodinná společnost kubánského původu se sídlem v Dominikánské republice, která se věnuje výrobě a marketingu řemeslných, špičkových rumů.

"Každý z našich prémiových rumů se odlišuje buketem, přítomností, vůní a chutí." Většina našich značek je vyráběna v limitovaných a číslovaných edicích pro naše klienty. Náš dům se vyznačuje oddaností a nasazením, které vkládáme do výroby každé láhve, kterou nabízíme našim znalcům-spotřebitelům.

Oliver Juanillo založil na Kubě v 19. století plantáž s cukrovou třtinou a tabákem. Brzy poté byl založen lihovar, který zůstal v provozu až do roku 1959, během kubánské revoluce.

Zakladatelé Oliver & Oliver uprchli ze země a v roce 1963 se usadili v Dominikánské republice. Tam objevili velmi ideální podmínky pro výrobu rumu prémiové kvality.

Oliver & Oliver produkují značky jako Punta Cana, Unhiq, Ron Quorhum a Tres Hombres. Oliver & Oliver vyrábějí své rumy tradiční metodou pot-still.

Jejich rumy jsou vyráběny z čisté třtinové šťávy, což je pro kubánský styl docela neobvyklé.

Oliver & Oliver, který využívá spojení kubánských a dominikánských tradic, je známý výrobou jedinečných, kvalitních a ručně vyráběných lihovin.

Žádné produkty značky Oliver&Oliver nebyly nalezeny...