LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton SA

Webová stránka značky: LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton SA

LVMH je světovým lídrem v oblasti luxusu.

Rodinná skupina založená v roce 1987 v čele s předsedou a generálním ředitelem Bernardem Arnaultem, LVMH je nyní domovem 75 ikonických Maisons, které ztělesňují osobité umění de vivre spojující dědictví a modernost. S vykázanými tržbami 44,7 miliardy eur v roce 2020 a 5003 obchody po celém světě jsme jedinou skupinou zastoupenou ve všech hlavních sektorech luxusního průmyslu: Vína a lihoviny, Móda a kožené zboží, Parfémy a kosmetika, Hodinky a šperky, Selektivní distribuce.

Naše dlouhodobá vize, podnikatelský duch a neustálé hledání nových řešení nás odlišují. Úspěch naší skupiny je možný pouze díky našim zaměstnancům: 163 000+ vášnivých a angažovaných žen a mužů, kteří zastupují 179 národností, pracují v našich studiích, dílnách, vinařstvích, továrnách, kancelářích a buticích po celém světě. Jejich talent a jejich rozmanitost jsou naší silnou stránkou.

Být součástí LVMH znamená být neustále inspirován naším dědictvím, kreativitou a smyslem pro kolektiv. Máme výjimečné příběhy, které můžeme sdílet, a bezkonkurenční dědictví, které můžeme předat dalším generacím.

 

V 6 různých průmyslových odvětvích v 80 zemích se LVMH a její Maisons zavázali k příkladné etice, sociální a ekologické odpovědnosti. Snažíme se zajistit, aby naše produkty a způsob jejich výroby měly pozitivní dopad na celý náš ekosystém a na naše hostitelské komunity.

Žádné produkty značky LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton SA nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení