LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton SA

Webová stránka značky: LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton SA

LVMH je světovým lídrem v oblasti luxusu.

Rodinná skupina založená v roce 1987 v čele s předsedou a generálním ředitelem Bernardem Arnaultem, LVMH je nyní domovem 75 ikonických Maisons, které ztělesňují osobité umění de vivre spojující dědictví a modernost. S vykázanými tržbami 44,7 miliardy eur v roce 2020 a 5003 obchody po celém světě jsme jedinou skupinou zastoupenou ve všech hlavních sektorech luxusního průmyslu: Vína a lihoviny, Móda a kožené zboží, Parfémy a kosmetika, Hodinky a šperky, Selektivní distribuce.

Naše dlouhodobá vize, podnikatelský duch a neustálé hledání nových řešení nás odlišují. Úspěch naší skupiny je možný pouze díky našim zaměstnancům: 163 000+ vášnivých a angažovaných žen a mužů, kteří zastupují 179 národností, pracují v našich studiích, dílnách, vinařstvích, továrnách, kancelářích a buticích po celém světě. Jejich talent a jejich rozmanitost jsou naší silnou stránkou.

Být součástí LVMH znamená být neustále inspirován naším dědictvím, kreativitou a smyslem pro kolektiv. Máme výjimečné příběhy, které můžeme sdílet, a bezkonkurenční dědictví, které můžeme předat dalším generacím.

 

V 6 různých průmyslových odvětvích v 80 zemích se LVMH a její Maisons zavázali k příkladné etice, sociální a ekologické odpovědnosti. Snažíme se zajistit, aby naše produkty a způsob jejich výroby měly pozitivní dopad na celý náš ekosystém a na naše hostitelské komunity.

Žádné produkty značky LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton SA nebyly nalezeny...