Havana Club

Webová stránka značky: Havana Club

Utváří ho kubánské klima, zeměpisná poloha, dějiny a lidé – rum je zásadní součástí kubánské kultury. Sortiment rumů Havana Club představuje toto bohaté dědictví v jeho nejvytříbenější podobě. Ztělesňuje pravého ducha Kuby.

Havana Club, to je „el ron de Cuba“ - Rum Havana Club vyrábějí Maestros Roneros pomocí tradičních kubánských metod, vychutnávají si ho cantineros a milovníci rumu po celém světe za rytmu zvučné kubánské hudby – je zkrátka ztělesněním kubánského ducha.

Rum, který dobyl svět - V roce 1993 Pernod Ricard S.A. a Corporación Cuba Ron S.A. založili společný podnik, jehož náplní je vyrábět, propagovat a prodávat rumy Havana Club ve světě. Díky výrobnímu týmu o více než 250 zaměstnancích je nyní Havana Club nejoceňovanějším kubánským rumem. Naše rumy získaly za poslední 4 roky na degustačních soutěžích 27 medailí.

Víc než rum: El ron de Cuba - "Kubánský rum nelze pochopit bez pochopení kubánské kultury a kubánského lidu. Havana Club od roku 1996 pořádá Havana Club Grand Prix, jednu z nejstarších a nejprestižnějších soutěží pro profesionální barmany. Havana Cultura od roku 2009 úspěšně podporuje a propaguje kubánské talenty po celém světě. Pokud se chcete dozvědět něco víc o kubánské kultuře, navštivte naše Muzeum rumu, kde v reálném čase můžete sledovat proces výroby rumu."

Naši lidé

Ruční výroba: Maestros del Ron Cubano

Hodnoty Havana Club nejlépe zastupují Maestros del Ron Cubano. To není profese, kterou se naučíte z učebnic. Jak říká don José Navarro, hlavní Maestro del Ron Cubano, je to „kulturní dědictví předávané z Maestra na Maestra“. Po dlouhých 15 let kandidát na Maestra prochází náročným školením. Pod vedením zkušeného Maestra del Ron Cubano se učí vybírat tu nejlepší melasu, dohlíží na její kvašení a destilaci, vybírá nejlepší sudy určené k zrání destilátů, které pak míchá, aby vznikly ty nejlepší rumy. Maestro del Ron Cubano je opravdovým mistrem svého oboru.

Žádné produkty značky Havana Club nebyly nalezeny...