Havana Club

Webová stránka značky: Havana Club

Utváří ho kubánské klima, zeměpisná poloha, dějiny a lidé – rum je zásadní součástí kubánské kultury. Sortiment rumů Havana Club představuje toto bohaté dědictví v jeho nejvytříbenější podobě. Ztělesňuje pravého ducha Kuby.

Havana Club, to je „el ron de Cuba“ - Rum Havana Club vyrábějí Maestros Roneros pomocí tradičních kubánských metod, vychutnávají si ho cantineros a milovníci rumu po celém světe za rytmu zvučné kubánské hudby – je zkrátka ztělesněním kubánského ducha.

Rum, který dobyl svět - V roce 1993 Pernod Ricard S.A. a Corporación Cuba Ron S.A. založili společný podnik, jehož náplní je vyrábět, propagovat a prodávat rumy Havana Club ve světě. Díky výrobnímu týmu o více než 250 zaměstnancích je nyní Havana Club nejoceňovanějším kubánským rumem. Naše rumy získaly za poslední 4 roky na degustačních soutěžích 27 medailí.

Víc než rum: El ron de Cuba - "Kubánský rum nelze pochopit bez pochopení kubánské kultury a kubánského lidu. Havana Club od roku 1996 pořádá Havana Club Grand Prix, jednu z nejstarších a nejprestižnějších soutěží pro profesionální barmany. Havana Cultura od roku 2009 úspěšně podporuje a propaguje kubánské talenty po celém světě. Pokud se chcete dozvědět něco víc o kubánské kultuře, navštivte naše Muzeum rumu, kde v reálném čase můžete sledovat proces výroby rumu."

Naši lidé

Ruční výroba: Maestros del Ron Cubano

Hodnoty Havana Club nejlépe zastupují Maestros del Ron Cubano. To není profese, kterou se naučíte z učebnic. Jak říká don José Navarro, hlavní Maestro del Ron Cubano, je to „kulturní dědictví předávané z Maestra na Maestra“. Po dlouhých 15 let kandidát na Maestra prochází náročným školením. Pod vedením zkušeného Maestra del Ron Cubano se učí vybírat tu nejlepší melasu, dohlíží na její kvašení a destilaci, vybírá nejlepší sudy určené k zrání destilátů, které pak míchá, aby vznikly ty nejlepší rumy. Maestro del Ron Cubano je opravdovým mistrem svého oboru.

Cena

489490
1489490
1 položek celkem
Rum Havana Club Añejo 3y 1 l
Novinka
404 Kč bez DPH
489 Kč

Směs tříletých rumů, jejichž lehká chuť je kombinací umění maestros roneros a...

NC-4091

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení