Diageo

Webová stránka značky: Diageo

Jsme globálním lídrem v nápojovém alkoholu s vynikající kolekcí značek napříč lihovinami a pivem. Vyrábíme výjimečnou kolekci více než 200 značek – starých i nových, velkých i malých, globálních i lokálních – které jsou oblíbené ve více než 180 zemích po celém světě.

Naše dědictví Diageo bylo vytvořeno v roce 1997, ale naše podnikání je postaveno na principech a základech, které před lety položili giganti tohoto odvětví – Arthur Guinness, John Walker, Elizabeth Cumming a mnoho dalších. Dnes stojíme na ramenou těchto gigantů a inspirováni jejich nápady, filozofií a drzostí jednáme se stejným podnikatelským duchem a odhodláním.

Naše podnikání Naší výkonnostní ambicí je být jednou z nejvýkonnějších, nejdůvěryhodnějších a nejrespektovanějších společností vyrábějících spotřební zboží na světě.

Naše produkty se prodávají ve více než 180 zemích a mezi naše značky patří Johnnie Walker, Crown Royal, JεB, whisky Buchanan’s a Windsor, vodky Smirnoff, Cîroc a Ketel One, Captain Morgan, Baileys, Don Julio, Tanqueray a Guinness.

Jsme hrdí na značky, které vyrábíme, a na radost, kterou poskytují milionům lidí. Jsme nadšení z role, kterou alkohol hraje při sbližování lidí, při oslavách života každý den a všude.

Cena

29993000
129993000
1 položek celkem
Ron Zacapa Centenario XO 25y 40% 0,7l
2 479 Kč bez DPH
2 999 Kč

Směs rumů destilovaných ze melasy cukrové třtiny. Rumy zrají po...

NC-4088

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem