Destilerías Unidas S. A.

Webová stránka značky: Destilerías Unidas S. A.

Lihovar DUSA, ležící na úpatí venezuelských And, byl pod otevřen roku 1959 pod záštitou společnosti Seagram's International, což byla ve své době jedna z největších světových firem obchodujících s vínem a destiláty. Úkolem této venezuelské palírny bylo zásobování místního trhu vodkou, whiskey, ginem, rumem a likéry, o čemž svědčí výjimečné dědictví destilačních přístrojů, které po sobě firma Seagram's zanechala. Po jejím odkoupení v roce 2001 přešlo vlastnictví DUSA do rukou společností Diageo a Pernod Ricard. O rok později se situace změnila, když bylo postoupeno vlastnictví nově založené společnosti Destilerías Unidas S.A., vedené charismatickým Josém R. Ballesteros Meléndezem. Současné majitele společnosti DUSA tvoří čtyři venezuelské rodiny, které přejaly know-how palírny a pokračují ve výrobě rumů a jiných vysoce kvalitních destilátů.

Závod "velké rodiny DUSA" se nachází v majestátním národním parku Terepaima ve státě Lara, nedaleko města La Miel. Vyrábí se zde široký sortiment rumů, whisky, ginů, vodek a likérů. Charakteristiky oblasti, půda, klima, prameny horských vod, stárnutí a zkušenosti jejího mistra výrobce rumu vytvářejí podmínky pro výrobu rumů a dalších nápojů s kvalitativními standardy a kritérii. s tradicí a výrobou DUSA. Její mise spočívá ve vývoji portfolia produktů s nejvyššími standardy excelence, její vizí je být nejlepší v prémiových rumech na světě a jejími hodnotami jsou integrita, nasazení a dokonalost.

DUSA je nejuniverzálnější likérový komplex ve Venezuele a Latinské Americe, rumová společnost Diplomático a produktové portfolio s bezkonkurenční kvalitou.

Nachází se ve městě La Miel ve státě Lara, ideální místo pro optimální zrání alkoholů, z nichž se postupem let stanou rumy, whisky a lihoviny s přítomností na národním i mezinárodním trhu.

V roce 2013 byla na UK Rum Fest uvedena jako Nejlepší lihovar na světě a má komplexní systém řízení kvality a ochrany životního prostředí s certifikacemi ISO 9001 a ISO 14001.

NEJLEPŠÍ DISTILÉRIE NA SVĚTĚ 2013

V rámci oslav UK Rum Fest, které se konaly v Londýně v roce 2013, byla DUSA uznána jako nejlepší lihovar na světě a získala vynikající cenu Golden Barrel Award.

Dosud je to jediná venezuelská palírna, která je držitelem tohoto uznání.

Naše produktové portfolio představuje všestrannost procesů instalovaných v našem průmyslovém závodě, což nám umožňuje vyrábět rumy, whisky, giny, vodky, cocuy a širokou škálu dalších lihovin, stejně jako RTD nebo nápoje připravené k pití.

Cena

11091110
111091110
1 položek celkem
Diplomático Reserva Exclusiva 12y 40% 0,7l
Novinka
917 Kč bez DPH
1 109 Kč

Venezuelský rum celosvětově oceňovaný pro svou jemnou chuť. Ve vůni je cítit po...

NC-4084

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem