Česká Barmanská Škola

Webová stránka značky: Česká Barmanská Škola

TOMÁŠ KUBÍČEK – Barmanství se věnuje od roku 1998, kdy absolvoval základní barmanský kurz na SOU „U Krbu“ v Praze. Profesionální praxe za barem začala s uznávaným barmanem Romanem Uhlířem, který ho po ukončení kurzu ve své barmanské škole R.U.Shop bral na prestižní cateringové akce. Od té doby se Tomáš začal věnovat stylu „Flair bartending“ a cestoval po ČR se svou barmanskou show. Zkušenosti Tomáš sbíral v barech doma i v zahraničí, jako manager ve známých pražských restauracích, klubech a také v cocktail cateringu, kterým se zabývá dodnes. Účastnil se flairových, ale i klasických soutěží po celé ČR i Evropě. Z posledních úspěchů můžeme zmínit např. 1. místo na Cointreau Championship 2014 v ČR a 3. místo z finále evropského šampionátu v Německu. Největším profesním úspěchem bylo vítězství na prestižním evropském šampionátu, kdy Tomáš v obrovské konkurenci 50 barmanů z celého světa získal zlato ve skupině, i celém šampionátu.

Před 6 lety otevřel nové moderní školící centrum „Česká Barmanská Škola“ v Praze, kde donedávna působil jako hlavní lektor. Dnes školí po celém Česku a Slovensku, takže ho můžete zažít brzy i u vás. Více na www.BARMAN.cz

Žádné produkty značky Česká Barmanská Škola nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení