Tiki Leilani 375ml
Kód: 600577Detailní popis produktu
Tento skleněný hrnek se stane Vaším ideálním doplňkem. Skvělý pro přípravu tropických a plážových koktejlů. Tento průhledný skleněný hrnek prostě musíte mít. Má objem 375ml Péče: Lze mýt v myčce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tiki sklenice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| Material: | sklo |
| Objem: | 375 ml |
| Průměr: | 7,5cm |
| Výška: | 13,3cm |
| Kód balného: | /balne-sklenicek/ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
