Store´n´pourer plastový 1,08l modrý

Kód: 600092
220 Kč 182 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024

 Tři kusy: barevný top, střed základny a barevné víko stejné barvy jako top. Plast není křehký, takže vrcholy méně pravděpodobně, se rozbíjí při pádu. Tuhý, poloprůhledná, zúžené tělo pro snadné uchopení a aby se zabránilo ohnutí a rozlití při připojování vrcholu. Vhodný pro všechny rychlostní kolejnice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela nový design! 1.08L po okraj, nikoli americký litr, což je 95cl takže úspora 5% v roce šťávy vyúčtování. Sání vzduchu, díra na rameni vrcholu, zabraňuje zablokování a umožňuje plynulý tok šťávy z šikmé trysky. Výběr ze 6 nových barev. Tři kusy: barevný top, skladování základny a barevné víko skladování. Žádné další nutit nebo mimo licí žlaby, namáčení nebo mají vyjmout a vyčistit kusů. Vše půjde rovnou do skleněné nádobí. Plast není křehký, takže vrcholy méně pravděpodobné, že rozbít při pádu. Texturou hrdlo pro snadné uchopení. Tuhý, poloprůhledná, zúžené tělo pro snadné uchopení a aby se zabránilo ohnutí a rozlití při připojování vrchol. Vhodný pro všechny rychlostní kolejnice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové lahve Store'n'Pourer
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.161 kg
Délka: 80 cm
Material: kůže
Šířka: 33 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Prémiové a originální barmanské náčiní a luxusní sklenice s více jak 40 letou histoirí. Prémiové vybavení pro přípravu a servis nápojů.

Urban Bar vyrábí své produkty na úrovni nejvyššího standardu, nikoli podle ceny.