Slivovica Žufánek 0,5l 50%

Kód: 17171
565 Kč 467 Kč bez DPH 81 Kč / 100 ml
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
21.2.2024

Základem pro takhle dobrou pálenku jsou ty nejlepší možné suroviny. Žufánci do této Slivovice vybírají osm odrůd švestek, které všechny pochází z jejich vlastního sadu v CHKO Bílé Karpaty. Navíc je každá odrůda destilovaná zvlášť a následně se míchají jednotlivé destiláty v tom správném poměru do finální podoby.

Poté si ještě Slivovica odpočne 8–12 měsíců v nerezových nádržích, aby se švestkové vůně a chutě opravdu krásně snoubily a chuť se zakulatila.
Až poté dojde na lahvování. Výsledkem je úžasná slivovice bez jakýchkoli dalších příměsí a chemie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na Martinovi, kterého osobně známe a celé rodině Žufánků obdivujeme to, že vyrábějí jen pálenky, které jim samotným chutnají. A většinou se v jejich případě povede, že to chutná i všem ostatním.

Základem, nejen pro tuto Slivovici, jsou ty nejlepší možné suroviny. Právě proto si i Žufánci dlouhá léta pěstují vlastní švestky. Sad s osmi různými odrůdami moravského zlata mají hned naproti své destilérii, v obci Boršice u Blatnice.

Dlouhý výrobní proces zaručuje čirý destilát z domácích švestek, bez dochucovadel a jiné chemie. Prostě vše, jako při domácí výrobě.

To je Slivovica od Žufánka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkohol
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.9 kg
Objem: 0,5l
Objem: 0,5l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: