Sirup Boba Mango do Bubble Tea 2,5 kg
Kód: 600422Související produkty
Detailní popis produktu
Ovocný sirup Boba s příchutí manga je lahodná šťáva, která dodá Vašemu Bubble Tea Boba tu správnou chuť.
Můžete kombinovat i více sirupů dohromady.
Nebojte se většího balení, naše sirupy se skvěle hodí i na ochucení jiných teplých, či studených nápojů.
Pokud si chcete připravit opravdu lahodné Bubble Tea, postupujte takto:
- uvařte si 3dcl zeleného, nebo černého čaje dle správného postupu (gramáž, teplota vody)
- přidejte 4-6cl našeho ovocného sirupu Boba
- pro svěžejší chuť můžete přidat 10ml citronové, či limetkové šťávy
- doplňte šejkr ledem, pokud nemáte teplou verzi
- třepejte v šejkru cca 20 vteřin
- do servírovací sklenice, či kelímku vložte 2 polévkové lžíce našich praskacích kuliček
- kuličky zalijte ochuceným čajem, včetně ledu
- podávejte s brčkem
Informace: Skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunci. Po otevření, uchovejte v chladu a spotřebujte do 30 dnů. .
Výrobek není určen pro děti do 3 let. Barviva obsažená v potravině mohou nepříznivě ovlivnit aktivitu a pozornost dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bubble Tea |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.75 kg |
| EAN: | 8595636912046 |
| Čistá Hmotnost: | 2500 g |
| Doporučená dávka na 1 porci: | 50 ml |
| Počet porcí v balení: | cca 37 porcí |
| Minimální trvanlivost: | datum uvedené na obalu |
| Země původu: | Tchaj-wan |
| Dovozce: | Barman s.r.o. |
| Složení: | Fruktóza, voda, mangový džus (4%), kyselina jablečná (E296), aroma, cukr, kyselina citronová (E330), zakalovací látka (voda, palmový olej, E1450, E420, E1520, E330), xanthan (E415), citronan sodný (E331), sorban draselný (E202) sukralóza (E955), sůl, tartrazin (E102), žluť SY (E110) |
| Energie: | 1054 kJ / 252 Kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 63 g |
| z toho Cukry: | 60 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | <0,5 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Barman s.r.o. je přímým dovozcem produktů, potřeb a strojů na výrobu lahodného Boba Bubble Tea.
Praskací kuličky Boba jsou originální svou ovocnou chutí. Používají se do Bubble Tea a skvěle se hodí i do koktejlů. Ozvláštnit si jimi můžete teplé i studené nápoje.
Kromě praskacích kuliček nabízíme i ovocné želé, tapiokové perly, speciální řadu ovocných sirupů, ochucené prášky, potřebné pomůcky a stroje.
