Rey Campero Espadín 47% 0,7 l

Kód: 3065
1 523 Kč 1 259 Kč bez DPH 218 Kč / 100 ml
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Rey Campero, v překladu „král venkova“ vznikl v Mexiku, prvotřídní značku založil Romulo Sánchez Parada. Mezcal je vyroben výhradně z agáve Maguey Espadin poté prochází fermentací, načež je dvakrát destilován v měděnýh kotlících a zraje 7-10 let. Ve vůni ucítíte aroma dřeva a divoce rostoucích rostlin. Chuť citrusů, paprik, chilli a vanilky, v závěru doutnajíí uhlí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Destilerie Sánchez funguje přes sedm dekád. Reprezentuje kulturu, tradice a umění malého městečka Candelaria Yegolé (region Sierra Sur v mexickém státě Oaxaca), na jehož úrodných svazích a kaňonech roste více než deset druhů divoké agáve. Žije zde jen něco málo přes 100 obyvatel, z nichž většina se věnuje produkci řemeslného mezcalu.

Rey Campero, v překladu „král venkova“, je exkluzivní značka prémiového řemeslného mezcalu. Založil ji Romulo Sánchez Parada, který se výrobě mezcalu naučil od svého otce. Každá lahev mezcalu Rey Campero zaručuje vysokou kvalitu a ten nejlepší senzorický profil agáve daného druhu a regionu.

Maguey Espadín je v průměru 1,5 m široká a 1 m vysoká agáve. Tento v Mexiku nejrozšířenější druh, který je považován za předka modré agáve, z níž se vyrábí tequila, se k produkci mezcalu ve státě Oaxaca používá nejčastěji. Rey Campero Espadín je vyroben výhradně z agáve Maguey Espadín. Prochází venkovní fermentací za využití divokých kvasinek, načež je dvakrát destilován v měděných kotlících. Zraje 7 až 10 let a je lahvován při síle 47 % alkoholu.

Má jemně uzený senzorický profil, ve kterém se projevuje aroma dřeva a divoce rostoucích rostlin. Tóny citrusů, paprik, chilli a vanilky, v závěru doutnající uhlí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkohol
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.287 kg
Aroma: Citrusy, Karamel, Vanilka, Dřevo, Chilli
Doba zrání: 7-10 let
Chuť: citrusů, paprik, chilli a vanilky, v závěru doutnajíí uhlí.
Material: sklo
Obsah alkoholu %: 47%
Výrobce / značka: Rey Campero
Země původu: Mexiko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: