RCR Fiesole dlouhá sklenice na nealko a koktejly 360ml

Kód: 30160
395 Kč 326 Kč bez DPH
Skladem (>6 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2023

RCR Style Prestige je sofistikovaná, prestižní kolekce pro ty, kteří hledají kolem sebe krásnou kombinaci s vysokou třídou. Prestige styly představují historii a tradici RCR, což je cenné díky manuálnímu dokončení výrobků. Jedinečné výrobky nejvyšší kvality jsou volbou pro každého, kdo oceňuje eleganci a zajímají se o detail

Baleno po 2 kusech

Prodáváme po jednom kusu

Detailní informace

Detailní popis produktu

RCR Fiesole křišťálová sklenice na nealko a koktejly 360ml

RCR Fiesole prestige style sklenice 

Sklenice na vodu, nealko a koktejly Fiesole Prestige style od italské značky RCR Cristalleria Italiana. Dokonalé zpracování podpořené dlouhou tradicí a elegantní design, který nepodléhá módním trendům. Diamantový jemný brus je zárukou zářivého pohledu.


O materiálu Luxion 

Luxion je nově vyvinutý druh křišťálového skla: je to překrásné, transparentní a zcela bezpečné sklo bez stopy olova. 
Luxion je vůbec nejprůzračnějším materiálem na kříšťálové škále.  
Další z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do myčky: nabízí velkou odolnost vůči mycím prostředkům, což bylo otestováno při tisícovce mytí, po nichž se na nádobí z tohoto materiálu neobjevil ani náznak zastření skla.  
Luxion je lehký a přesto pevný, a to díky jeho výrobě: je totiž odvozen z titania, křemenu a aluminia, které projdou speciálním teplotním procesem.  

O značce RCR

Cristalleria Italiana je italský lídr ve výrobě křišťálu. Tato sklářská značka se pyšní padesátiletou tradicí v oboru. 
Všechny kousky jsou 100 % vyrobeny v Itálii. Cristalleria Italiana je také společností respektující životní prostředí
Firemní hodnoty jsou založeny na inovaci a kvalitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na nealko
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.486 kg
Material: Křišťálové sklo bez olova (Luxion)
Objem: 360 ml
Průměr: 6,8 cm
Výška: 14,7 cm
Kód balného: /balne-sklenicek/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

RCR Cristalleria Italiana se zrodila v roce 1967 v srdci Toskánska z myšlenky skupiny řemeslníků, kteří s odvahou a talentem vyjádřili nejvyšší úroveň sklářství.

Všechny produkty jsou vyrobeny z ekologického křišťálu, materiálu nejvyšší kvality, koncipovaného s plným ohledem na životní prostředí . Naše továrna nepotřebuje komíny, protože vyrábíme bez emisí kouře a využíváme obnovitelnou energii , abychom vytvořili 100% recyklovatelné produkty.

Dnes RCR Cristalleria Italiana vyniká v nabídce stolního nábytku, degustace, bytového zařízení a mixologie, mísí tradici s horlivou aktivitou inovací, designu a výzkumu s cílem uspokojit ty, kteří naše produkty používají při všech příležitostech spotřeby.

Výběr RCR Cristalleria Italiana a ekologického křišťálu znamená zaměřit se na kvalitu Made in Italy s vědomím toho, že jsme udělali dobro sobě i životnímu prostředí, které nás obklopuje.