Punt E Mes Vermouth 16% 0,75l

Kód: 60/0004
427 Kč 353 Kč bez DPH 43 Kč / 100 ml
Skladem (>6 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Punt E Mes Vermouth 16% 0,75l

Potřebujete způsob, jak přidat trochu italského šarmu do vaší domácnosti nebo do vaší další akce? Představujeme vám Punt E Mes Vermouth - tajnou ingredienci, která dodá vašim koktejlům tu pravou jiskru!

Punt E Mes Vermouth je nejen jeden z nejpopulárnějších vermutů na světě, ale také jeden z nejstarších. Vyráběný už od roku 1786 v pitoreskném Turíně, tento vermut je důkazem toho, jak dokáže kvalita překonat test času.

Tento vermut je výsledkem let italské vášně a dovednosti. Produkovaný firmou Carpano, průkopníkem ve výrobě vermutů, je Punt E Mes Vermouth považován za jeden z nejlepších na světě. Vyznačuje se mimořádnou plností chuti, jemnou, ale výraznou hořkostí a nezapomenutelně dlouhým dozvukem - tzv. pavím chvostem.

Tento vermut nejen že obohatí vaše koktejly, ale také zaujme svým elegantním vzhledem. Skleněná láhev s kapacitou 0,75l je klasická, ale zároveň moderní - ideální pro jakýkoli styl domácnosti nebo akce.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkohol
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.35 kg
Material: sklo
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu %: 16 %
Výrobce / značka: Benedetto Carpano
Země původu: Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

„Tradice, kvalita a inovace od roku 1845“

Motto naší společnosti „Novare serbando“ shrnuje způsob, jakým se díváme na současnost i na budoucnost. Inovujeme s ohledem na socioekonomický vývoj, tržní trendy a potřeby spotřebitelů, ale nikdy nezapomínáme na hodnoty, které z této reality udělaly solidní a podnikatelskou společnost rodiny Branca. „serbare“ představuje intuici zakladatele, která dala vzniknout dlouhé tradici v dělání a dělání, k jedinečnému řemeslu, které používá receptury k vytváření přípravků, které nebyly nikdy změněny.

Sledujeme sen našeho zakladatele: přinést do celého světa dokonalost, vášeň a krásu dělat věci italským způsobem, s plným respektem k člověku a životnímu prostředí.

Fratelli Branca, formální název Fratelli Branca Distillerie Srl, je palírna se sídlem v Miláně v Itálii, která byla založena v roce 1845. Fratelli Branca vyrábí digestiv amaro, Fernet-Branca. V roce 2001 společnost zakoupila od rodiny Carpano z Turína práva na výrobu Punt e Mes. V roce 1941 Fratelli Branca otevřel svůj první a jediný výrobní závod mimo Itálii v Argentině, zemi, která spotřebuje nejvíce Fernet-Branca kvůli popularitě koktejlu fernet con coca.