Monin sirup Banán žlutý 1l
Kód: 99094Detailní popis produktu
Původ: Banán je nejznámějším tropickým ovocem. Vevnitř bílý, jeho dužina je zbožňována po celém světě. Spousta z nás je má ráda během dne, jako svačinu. MONIN YELLOW BANANA je příchuť můžete snoubit s bezpočtem nápojů.
Barva: Jemně zlatá
Chuťové vlastnosti: Silná vůně zralého banánu, sametová chuť flambovaného banánu.
Doporučení: Se sametovou příchutí MONIN Yellow Banana dostáváte příležitost jej vyzkoušet ve fantastickém smoothie nebo shaku. Líbí se nám směs s MONIN Caribbean sirupem a jogurtem v míchaných nápojích.
Použití:
- Kávy
- Ochucená mléka
- Kakaa
- Dezertní drinky
- Smoothies
- Koktejly
- Piva
- Horké ovocné nápoje, punče
Obsah: 1 L
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.85 kg |
| EAN: | 3052910029135 |
| Složení: | Cukr, voda, koncentrovaná banánová šťáva, přírodní aroma. Banánová šťáva: 10%. |
| Energie: | 1385 KJ / 331 Kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 82.3 g |
| z toho Cukry: | 82.3 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0,03 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská značka Monin - Vášeň pro kvalitu už od roku 1912
Společnost Monin byla založena v roce 1912 a pokračuje v inovacích a přináší neuvěřitelné chutě do kuchyní, kaváren, restaurací a barů po celém světě.
