Monin pyré Malina 1l
Kód: 600146Související produkty
Detailní popis produktu
Maliny se pěstují převážně pro trh s čerstvým ovocem. Většinou jsou známy jako divoce rostoucí ovoce. Jejich keříky mají rozpínavou tendenci, pokud se sestříháním rozpínavosti nezamezí. Maliny se musí sbírat ručně, jelikož jsou velmi křehké. Jsou oblíbené pro svoji specifickou konzistenci a jedinečnou chuť. Nečekejte na sezónu a potěšte se svěží chutí zralých malin ve všech Vašich nápojích, kterým MONIN Raspberry fruit dodá „razzle-dazzle“ aroma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 3052910033132 |
| Objem: | 1l |
| Složení: | Cukr, malinové pyré, koncentrované malinové pyré, voda, přírodní aroma, barvivo: antokyany, kyselina: kyselina citronová, zahušťovadlo: pektin, konzervant: sorban draselný. Obsahuje 50,1 % malinového pyré. |
| Energie: | 1547 Kj / 365 Kcal |
| Tuky: | 0.1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 88.2 g |
| z toho Cukry: | 88.2 g |
| Bílkoviny: | 0.4 g |
| Sůl: | 0 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská značka Monin - Vášeň pro kvalitu už od roku 1912
Společnost Monin byla založena v roce 1912 a pokračuje v inovacích a přináší neuvěřitelné chutě do kuchyní, kaváren, restaurací a barů po celém světě.
