Monin pyré Maracuja 1l
Kód: 99136Detailní popis produktu
Protože je Passion Fruit (Mučenka jedlá) pěstována v mnoha regionech tropického i mírného podnebí, je známa pod různými, exoticky znějícími jmény jako je MARACUYA, CHINOLA...... Passion Fruit je jedno z nejintenzivněji vonících ovocí. Jeho velmi zajímavá semínkovitá dužina se vyznačuje jasně oranžovou barvou, velmi jemným exotickým aroma a sladko-kyselou chutí. Sklízeno ve Středomoří, MONIN Passion Fruit pyré přinese do Vašich koktejlů exotické aroma a svěží tropickou konzistenci.
Barva: Tmavě oranžová
Chuťové vlastnosti: Mírně nakyslá vůně zralého Passion Fruit. Vyrovnaná, svěží, ovocná chuť tohoto ovoce, následována kyselkavými, citrusovými tóny.
Použití :
- Smoothies
- Koktejly s alkoholem i bez
- Ledové čaje
- Pokrmy
OBSAH: 1 L
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 3052910033064 |
| Složení: | Cukr, voda, koncentrované pyré z mučenky, přírodní aroma, kyselina: citrát sodný, zahušťovadlo: pektin, konzervant: sorban draselný. Obsahuje 50,1 % pyré z mučenky. |
| Energie: | 1485 Kj / 350 Kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 85.2 g |
| z toho Cukry: | 85.2 g |
| Bílkoviny: | 1.6 g |
| Sůl: | 0.49 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská značka Monin - Vášeň pro kvalitu už od roku 1912
Společnost Monin byla založena v roce 1912 a pokračuje v inovacích a přináší neuvěřitelné chutě do kuchyní, kaváren, restaurací a barů po celém světě.
