Monin pyré Mango 1l
Kód: 99135Detailní popis produktu
Mango je jablkem tropů a jedno z nejběžněji konzumovaných ovocí tropických zemí ve světě. Manga jsou lahodné plody, které možno konzumovat jen tak. Jejich dužina má specifickou chuť, je velice šťavnatá a vábivě sladká s kyselými tóny. Pro MONIN Mango fruit se manga sklízí v plné zralosti, proto jeho jedinečná ovocná chuť a konzistence odpovídá opravdovému mangu.
Barva: Jasně oranžová barva se žlutými záblesky
Chuťové vlastnosti: Vůně zralého manga. Elegantní, ovocná chuť šťavnatého, právě dozrálého manga s podtóny koření.
Použití:
- Smoothies
- Koktejly s alkoholem i bez
- Ledové čaje
- Ovocné nápoje
- Pokrmy
OBSAH: 1 L
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 3052910033149 |
| Složení: | Cukr, koncentrované mangové pyré, voda, přírodní aroma, zahušťovadlo: pektin, kyselina: kyselina citronová, konzervant: sorban draselný, extrakt ze světlice barvířské. Obsahuje 50,1 % mangového pyré. |
| Energie: | 1470 Kj / 346 Kcal |
| Tuky: | 0.13 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 85.6 g |
| z toho Cukry: | 85.5 g |
| Bílkoviny: | 0.5 g |
| Sůl: | 0 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská značka Monin - Vášeň pro kvalitu už od roku 1912
Společnost Monin byla založena v roce 1912 a pokračuje v inovacích a přináší neuvěřitelné chutě do kuchyní, kaváren, restaurací a barů po celém světě.
