Monin pyré Mandarinka 1l
Kód: 99248Detailní popis produktu
Mandarinka, drobný šťavnatý citrusového plod plný slunce, má svůj původ ve Vietnamu a Číně, kde byla dokonce po léta užívána hlavně jako prvek tajuplné čínské medicíny.
Výtažky tohoto okouzlujícího citrusu, který se v Evropě objevil v 19.století, si získaly extrémní oblibu ve Francouzských parfumeriích a dodnes je svěží vůně mandarinky základním kamenem mnoha proslulých parfémů.
Díky své příjemně šťavnaté sladké chuti se mandarinka stala trvalou položkou oddělení ovoce téměř všech obchodů a mnohé dítě při výpravě za vitamíny skončí právě tam.
Díky uživatelsky komfortní formě MONIN pyré vás nyní může chuť mandarinky překvapit nejen v klasické limonádě, ale i v ledových čajích, smoothies nebo v Moscow Mule.
Produkt obsahuje ekvivalent 50% mandarinky
Vysoká koncentrace: doporučené ředění 1:6
Autentická chuť s použitím výhradně přírodních dochucovadel
Minimální trvanlivost: 18 měsíců, 3 měsíce po otevření
Využití: limonády, ledové čaje, smoothie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 3052911483103 |
| Složení: | Cukr, voda, mandarinková šťáva, mandarinková dužina, koncentrovaná mandarinková šťáva, kyseliny: kyselina citronová, citrát sodný, přírodní aroma, zahušťovadlo: pektin, konzervant: sorban draselný, barviva: výtažky z mrkve a dýně. Obsahuje ekvivalent 50 % mandarinky. |
| Energie: | 1336 Kj / 316 Kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 76.1 g |
| z toho Cukry: | 76.1 g |
| Bílkoviny: | 0.4 g |
| Sůl: | 0.37 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská značka Monin - Vášeň pro kvalitu už od roku 1912
Společnost Monin byla založena v roce 1912 a pokračuje v inovacích a přináší neuvěřitelné chutě do kuchyní, kaváren, restaurací a barů po celém světě.
