Monin pyré Jabuticaba 1l
Kód: 99273Detailní popis produktu
Přidejte do svých oblíbených koktejlů Pyré MONIN Jabuticaba a vytvořte si osvěžující nápoje s jemnou ovocnou chutí. Perfektní pro mixování s vodkou, ginem, rumem nebo tequilou. Vyzkoušejte recepty jako je "Jabuticaba Martini" nebo "Jabuticaba Mojito" a užijte si skvělou chuť vašich oblíbených drinků.
Pyré MONIN Jabuticaba je nový způsob, jak obohatit vaše oblíbené nápoje. Toto pyré je vyráběno z jabuticaby, sladkého tropického ovoce, které roste pouze v jižním Brazílii. Pyré MONIN Jabuticaba díky tomu dodá neobyčejnou exotickou příchuť vašim nápojům. Nejenže je to ideální pro barmany a mixology nadšence, ale také pro každého, kdo chce vyzkoušet něco nového a osvěžujícího.
Barva: tmavě červená / fialová
Použití:
- limonády
- ledové čaje
- smoothie
- cocktaily
- polevy
Objem: 1l
Typ: výrobek z ovoce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.85 kg |
| EAN: | 3052911590900 |
| Složení: | Cukr, pyré z jabuticaby, kyselina : kyselina citronová, přírodní aroma, barviva: výtažky z černé mrkve a ibišku, zahušťovadlo : pektin, regulátor kyselosti : citrát sodný, konzervant : sorban draselný. Obsahuje ekvivalent 50,1 % pyré z jabuticaby. |
| Energie: | 1348 Kj / 317 Kcal |
| Tuky: | 0.13 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 77.3 g |
| z toho Cukry: | 77.3 g |
| Bílkoviny: | 0.4 g |
| Sůl: | 0.16 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská značka Monin - Vášeň pro kvalitu už od roku 1912
Společnost Monin byla založena v roce 1912 a pokračuje v inovacích a přináší neuvěřitelné chutě do kuchyní, kaváren, restaurací a barů po celém světě.
