Monin pyré Červený grep 1l
Kód: 99249Detailní popis produktu
Dopřejte svým nápojům a pokrmům svěží a jemně trpký nádech s MONIN Pyré Červený grep (Le Fruit Ruby Grapefruit) v praktickém litrovém balení. Prémiová francouzská značka MONIN je po celém světě známá pro svou prvotřídní kvalitu a široký výběr sirupů, pyré a likérů. Červený grep je oblíbený pro svou výraznou chuť a šťavnatost, díky které povýší vaše míchané drinky, limonády či dezerty na novou úroveň. Pyré je vyrobeno z vysoce kvalitních surovin, což zaručuje konzistentní chuť i barvu.
Pro gastronomické provozy i domácí kuchyně představuje toto pyré skvělou volbu – od kaváren, barů a cukráren až po kreativní kuchaře, kteří rádi experimentují s originálními recepty. Objevte nekonečné možnosti využití: od přípravy limonád a alkoholických či nealkoholických koktejlů až po zdobení dortů, palačinek nebo ovocných salátů. Spolehněte se na kvalitu, kterou MONIN nabízí, a dopřejte si skutečný gurmánský zážitek s jemně nakyslou chutí červeného grepu v každém doušku i soustu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 3052911483462 |
| Složení: | Cukr, voda, grapefruitová dužina, koncentrovaná grapefruitová šťáva, přírodní aroma, kyseliny: kyselina citronová, citrát sodný, konzervant: sorban draselný, barvivo: koncentrát z černé mrkve, zahušťovadlo: pektin. Obsahuje ekvivalent 50 % grapefruitu. |
| Energie: | 1335 Kj / 315 Kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 77.3 g |
| z toho Cukry: | 77.3 g |
| Bílkoviny: | 0.4 g |
| Sůl: | 0.24 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská značka Monin - Vášeň pro kvalitu už od roku 1912
Společnost Monin byla založena v roce 1912 a pokračuje v inovacích a přináší neuvěřitelné chutě do kuchyní, kaváren, restaurací a barů po celém světě.
