Monin pyré Červené plody 1l
Kód: 99132Detailní popis produktu
Původ: Toto pyré od MONIN je dokonalá směs bobulového ovoce. Prvotřídní mix jahod, malin a borůvek. Tato velmi silná a módní příchuť přinese neuvěřitelně jemnou sladko-kyselou příchuť a oblaží chuťové buňky Vašich klientů.
Barva: Tmavě červená barva s fialovými odlesky
Chuťové vlastnosti :Vůně růžového bobulovitého ovoce se silnými tóny borůvek. Sametová chuť jahod, malin a borůvkového pyré s podtóny ostružin. Chutná téměř jako bonbóny. Přírodní příchuť obohacená o ovocná semínka.
Použití:
- Smoothies
- Koktejly s alkoholem i bez
- Ledové čaje
- Pokrmy
Tohle zkuste: 30ml Pyré Monin Red Berries, 80ml brusinkové šťávy, 80ml kokosové vody promíchejte s hromadou ledu a ozdobte čerstvou mátou!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 3052910033101 |
| Složení: | Cukr, pyré z červeného ovoce (jahoda, malina, borůvka), přírodní aroma, barviva antokyany, kyselina: kyselina citronová, zahušťovadlo: pektin, konzervant: sorban draselný. Obsahuje 50,1 % pyré z červeného ovoce. |
| Energie: | 1294 Kj / 304 Kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 75.0 g |
| z toho Cukry: | 74.5 g |
| Bílkoviny: | 0.5 g |
| Sůl: | 0 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská značka Monin - Vášeň pro kvalitu už od roku 1912
Společnost Monin byla založena v roce 1912 a pokračuje v inovacích a přináší neuvěřitelné chutě do kuchyní, kaváren, restaurací a barů po celém světě.
