Monin PURE koncentrát Mango & Maracuja 0,7l
Kód: 99286Detailní popis produktu
Přírodní příchutě bez přidaného cukru a sladidel
- Přírodní příchuť
- Přírodní barvivo
- Bez přidaného cukru
- Bez konzervačních látek
- Bez sladidel
Dávkování
- 1cl PURE na 25cl vody / sody
- 4cl PURE na 1l vody / sody
Při dodržení doporučeného dávkování PURE by MONIN, je výsledný nápoj bez cukrů a kalorií.
Použití
- dochucení vody a sody
- limonády
- ledové čaje
- cocktaily
Objem: 0,7l sklo
Trvanlivost: 18 měsíců / 2 měsíce po otevření
Nevhodné pro horké mléčné nápoje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.85 kg |
| EAN: | 3052911592096 |
| Složení: | Voda, kyselina: kyselina citronová, koncentrovaná šťáva z manga, koncentrovaná šťáva z marakuji, přírodní aroma, barviva: E161b, E163, emulgátory: akáciová guma, E445. Celkový obsah ovocné šťávy: 10 %, včetně 5 % šťávy z mučenky a 5 % šťávy z manga. |
| Energie: | 49 Kj / 12 Kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 1.5 g |
| z toho Cukry: | 1.2 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0.03 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská značka Monin - Vášeň pro kvalitu už od roku 1912
Společnost Monin byla založena v roce 1912 a pokračuje v inovacích a přináší neuvěřitelné chutě do kuchyní, kaváren, restaurací a barů po celém světě.
