Monin sirup Mango kořeněné 0,7l
Kód: 600016Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.513 kg |
| EAN: | 3052910041199 |
| Objem: | 0,7l |
| Složení: | Cukr, voda, koncentrovaná mangová šťáva, přírodní aroma, barviva: E161b, E150a, E163, emulgátory: akáciová guma, E445. Mangový džus: 10 %. |
| Energie: | 1415 Kj / 338 Kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 83.0 g |
| z toho Cukry: | 82.9 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0.03 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská značka Monin - Vášeň pro kvalitu už od roku 1912
Společnost Monin byla založena v roce 1912 a pokračuje v inovacích a přináší neuvěřitelné chutě do kuchyní, kaváren, restaurací a barů po celém světě.
