Monin koncentrát Zázvor 40% 0,7l
Kód: 99298Detailní popis produktu
Využití MONIN koncentrát zázvor je neuvěřitelně rozmanité. Je ideální pro přípravu osvěžujících letních limonád, teplých zimních nápojů nebo zajímavých koktejlů. Díky své výrazné a pikantní chuti se stane nepostradatelným pomocníkem v kavárnách, barech i domácích kuchyních, který dodá každému nápoji nezapomenutelný charakter.
- Využití: Limonády, čaje, koktejly, mocktaily
- Objem: 0,7 l
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 3052911633041 |
| Složení: | Cukr, voda, přírodní zázvorové aroma s dalšími přírodními aromaty, kyselina: kyselina citrónová. |
| Energie: | 1200 Kj / 287 Kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 70.0 g |
| z toho Cukry: | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0.03 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská značka Monin - Vášeň pro kvalitu už od roku 1912
Společnost Monin byla založena v roce 1912 a pokračuje v inovacích a přináší neuvěřitelné chutě do kuchyní, kaváren, restaurací a barů po celém světě.
