Monin Bitter 0,7l
Kód: 99004Detailní popis produktu
Bitter je decentní, nealkoholická verze směsi bylinek a koření. Může mít mnoho využití i v klasických koktejlech, jako například ve známém Americanu. Přidejte jemnou hořkost Vašim oblíbeným nápojům směsí hořce, kardamomu, zázvoru, koření, třešně a ořechu.
Barva: Jasná, tmavě rubínová červeň.
Chuťové vlastnosti: Vůně hořcového kořene s tóny pomerančové kůry. Silná hořkosladká příchuť hořcového kořene s tóny koření a ovoce.
Doporučení: MONIN Bitter je ideální pro malý náznak hořkosti ve Vašich nápojích. Nejraději jej kombinujeme s citrusovými příchutěmi jako citrónovou, limetkovou, pomerančovou nebo grapefruitovou. Opravdu přenese Vaše nápoje do jiné dimenze.
Použití:
- Koktejly
- Klassické bez alkoholu
- Štávy, džusy
OBSAH: 0,7 L
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.39 kg |
| EAN: | 3052910058302 |
| Složení: | Voda, cukr, přírodní aroma, přírodní aroma hořce, koncentrovaná citronová šťáva, barviva: E150a, E129, konzervant: E202, přírodní aroma feferonky, přírodní zázvorové aroma s dalšími přírodními aromaty. E129: může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost u dětí. |
| Energie: | 569Kj / 136 Kcal |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 32.3 g |
| z toho Cukry: | 32.3 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0,03 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská značka Monin - Vášeň pro kvalitu už od roku 1912
Společnost Monin byla založena v roce 1912 a pokračuje v inovacích a přináší neuvěřitelné chutě do kuchyní, kaváren, restaurací a barů po celém světě.
