Kokosový prášek do Bubble Tea 1kg
Kód: 16220Detailní popis produktu
Kokosový prášek dodává bubble tea aromatickou a exotickou chuť kokosového ořechu s jemně krémovým nádechem. Perfektní pro tropické kombinace nebo pro ty, kdo preferují nápoje inspirované letními chutěmi. S tapiokou nebo ovocnými toppingy utvoří osvěžující a bohatý drink.
*Může obsahovat stopy mléka, obilovin obsahujících lepek (pšenice, slad), vajec, arašídů, sóji, ořechů a sezamu.
Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Skladujte na suchém a temném místě při pokojové teplotě. Výrobek není určen pro děti do 3 let, barviva obsažená v potravině mohou ovlivnit aktivitu a pozornost dětí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bubble Tea |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8595636912497 |
| Čistá Hmotnost: | 1000 g |
| Doporučená dávka na 1 porci: | 25 g |
| Počet porcí v balení: | cca 40 porcí |
| Minimální trvanlivost: | datum uvedené na obalu |
| Země původu: | Tchaj-wan |
| Dovozce: | Barman s.r.o. |
| Složení: | Cukr, kokosový prášek (24,9%), instatní smetana (tapiokový sirup, hydrogenovaný palmojádrový olej E340ii, E471, E554), kokosové aroma, oxid křemičitý |
| Energie: | 2010 kJ / 480 Kcal |
| Tuky: | 20 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 10 g |
| Sacharidy: | 75 g |
| z toho Cukry: | 63 g |
| Bílkoviny: | 3 g |
| Sůl: | <0,5 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Barman s.r.o. je přímým dovozcem produktů, potřeb a strojů na výrobu lahodného Boba Bubble Tea.
Praskací kuličky Boba jsou originální svou ovocnou chutí. Používají se do Bubble Tea a skvěle se hodí i do koktejlů. Ozvláštnit si jimi můžete teplé i studené nápoje.
Kromě praskacích kuliček nabízíme i ovocné želé, tapiokové perly, speciální řadu ovocných sirupů, ochucené prášky, potřebné pomůcky a stroje.
