Hruškovica Žufánek 0,5l 45%

Kód: 301670
565 Kč 467 Kč bez DPH 113 Kč / 100 ml
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024

6 kg těch nejkvalitnějších Williams hrušek v jedné láhvi, které v moravských ovocných sadech rodina Žufáků najde. Vybrané hrušky projdou speciálním stylem kvašení, díky kterému se do hruškovice dostanou všechny kvalitní vůně a chutě. Poté se v této rodinné palírně hruškovice vypálí a výsledný destilát se nechá ještě nějakou dobu uležet "dozrát". Tak vzniká ta pravá Hruškovica, bez chemie stejně tak, jako by byla domácí.

Objem lahve: 0,5l

Obsah alkoholu: 45%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na Martinovi, kterého osobně známe a celé rodině Žufánků obdivujeme to, že vyrábějí jen pálenky, které jim samotným chutnají. A většinou se v jejich případě povede, že to chutná i všem ostatním.

Základem, nejen pro tuto Hruškovici, jsou ty nejlepší možné suroviny. Právě proto si i Žufánci dlouhá léta vybírají ty nejlepší moravské hrušky odrůdy Williams.

Dlouhý výrobní proces zaručuje čirý destilát bez dochucovadel a jiné chemie. Prostě vše, jako při domácí výrobě.

Na jedinou láhev Hruškovice spotřebují Žufánci cca šest kilo hrušek. Pro co nejlepší výsledek jsou používány jen ty nejkvalitnější moravské odrůdy hrušek Willams. Tahle odrůda se skvěle hodí a navíc má krásně máslovou chuť.

Žufánci k vypálení používají dvě destilační kolony, které jim dodala renomovaná firma destilačních kotlů, značka Arnold Holstein.
Tyto kotlíky jsou dělané tak, aby dokázaly uchovat co nejvíce aromatických látek destilované suroviny.

Skoro hotová Hruškovica se ale musí ještě nechat chvíli uležet, aby se se všechny chutě spojily a pálenka se takzvaně „snoubila“.

Výsledná pálenka pak rozhodně stojí za to.

Hruškovica od Žufánka, to musíte ochutnat!

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkohol
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.045 kg
Objem: 0,5l
Objem: 0,5l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: