Box na přísady 6 přihrádek nerezový
Kód: 12605Související produkty
Detailní popis produktu
Tento box na přísady či ovoce je nepostradatelným pomocníkem každého barmana. Navíc díky nerezovému materiálu krásně vypadá. Každá ze šesti přihrádek má objem 0,47l. Je vyjímatelná, tudíž se snadno oplachuje. Box má pohodlné tvarované rukojeti a průhledné víko. Poznámka: Tento produkt nemá dno, přihrádky jsou do něj zavěšeny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vybavení baru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.481 kg |
| EAN: | 8595636902955 |
| Délka: | 45cm |
| Material: | nerez/plast |
| Šířka: | 15cm |
| Výška: | 9cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
