Zásobník na přísady 4 přihrádky
Kód: 12601Související produkty
Detailní popis produktu
Tento box na přísady či ovoce je nepostradatelným pomocníkem každého barmana. Každá přihrádka má objem 1,88l. Je vyjímatelná, tudíž se snadno oplachuje. Box má pohodlné tvarované rukojeti. Rozměry boxu 49,5x 15,2 x 9,5 cm. Rozměry jedné přihrádky 14,2 x 11,2 x 7,5 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na ovoce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8595636902917 |
| Délka: | 49,5 cm |
| Material: | plast |
| Šířka: | 15,2 cm |
| Výška: | 9,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
