Auténtico Nativo 20 Y.O. Tuba 40% 0,7 l

Kód: 2926
1 093 Kč 903 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Auténtico Nativo 20 Y.O. je rum z Panamy z roku 1922, vzniká klasickou destilací v měděných kotlích. Zraje ve vypálených sudech, což ucítíte v chuti společně s dubovým dřevem, ořechy a minerály. „20 let“ na etiketě znamená, že rumy, které tvoří obsah láhve, zrály minimálně 20 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Auténtico Nativo pochází z Panamy z oblasti Herrera, ovlivněné Tichým oceánem na jedné straně a deštnými pralesy na straně druhé. Oblast oplývá bohatou vulkanickou půdou, místní třtina má velmi vysoký obsah cukru a melasa z ní je ideální pro výrobu rumu. Rum Nativo se z melasy vyrábí kontinuální destilací v klasické měděné destilační koloně z roku 1922 v destilerii Las Cabras. Zraje ve vypálených sudech z amerického bílého dubu po bourbonu a je filtrován nejprve přes membrány z celulózy, poté studenou filtrací. Za chuťovým profilem rumu stojí ikona mezi blendery moderních rumů, Francisco „Don Pancho“ Fernández.

Auténtico Nativo 20 Y.O. je rum jasně jantarové barvy. Má intenzivní aroma pečených ořechů, karamelizovaných broskví a banánů. V chuti dominuje dub a minerály, ořechy, pálené cedrové a dubové dřevo. Nejlépe si jej stejně jako základní verzi 15. Y.O. vychutnáte na ledu, společně s výborným doutníkem či s několika kapkami vody. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkohol
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.501 kg
Aroma: pečené ořechy, karamelizované ořechy a banány
Chuť: minerály, ořechy, pálené cedrové a dubové dřevo
Material: sklo
Obsah alkoholu %: 40 %
Výrobce / značka: Nativo Autentico
Země původu: Panama

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: