Rum Havana Club Añejo 3y 1 l

Kód: NC-4091
Novinka
Značka: Havana Club
489 Kč 404 Kč bez DPH 49 Kč / 100 ml
Na dotaz
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Položka byla vyprodána…

Směs tříletých rumů, jejichž lehká chuť je kombinací umění maestros roneros a teplého kubánského podnebí. Ideální do míchaných drinků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Havana Club Añejo 3y je lahodný rum se světle slámovou barvou, který zraje po dobu tří let. Jeho lehká chuť je kombinací umění maestros roneros a teplého kubánského podnebí. Jde o jeden z nejznámějších světlých kubánských rumů, který se skvěle hodí do koktejlů. Jeho chuť je čistá s tóny citrusů, vanilky a dubu. Má ostré a svěží aroma po marcipánu, citrusech, novém koření, mletém zázvoru a dubu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkohol
Záruka: 2 roky
Aroma: citrusy, koření, zázvor, dub, limetka, marcipán
Barva: světle slámová
Doba zrání: 3 roky
Druh sudu: americký bílý dub
Chuť: vanilka, koření, dub, citrusy
Material: sklo
Objem: 1 L
Obsah alkoholu %: 40 %
Palírna: Havana Club Distillery
Styl: white, blended
Výrobce / značka: Havana Club
Země původu: Kuba
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Utváří ho kubánské klima, zeměpisná poloha, dějiny a lidé – rum je zásadní součástí kubánské kultury. Sortiment rumů Havana Club představuje toto bohaté dědictví v jeho nejvytříbenější podobě. Ztělesňuje pravého ducha Kuby.

Havana Club, to je „el ron de Cuba“ - Rum Havana Club vyrábějí Maestros Roneros pomocí tradičních kubánských metod, vychutnávají si ho cantineros a milovníci rumu po celém světe za rytmu zvučné kubánské hudby – je zkrátka ztělesněním kubánského ducha.

Rum, který dobyl svět - V roce 1993 Pernod Ricard S.A. a Corporación Cuba Ron S.A. založili společný podnik, jehož náplní je vyrábět, propagovat a prodávat rumy Havana Club ve světě. Díky výrobnímu týmu o více než 250 zaměstnancích je nyní Havana Club nejoceňovanějším kubánským rumem. Naše rumy získaly za poslední 4 roky na degustačních soutěžích 27 medailí.

Víc než rum: El ron de Cuba - "Kubánský rum nelze pochopit bez pochopení kubánské kultury a kubánského lidu. Havana Club od roku 1996 pořádá Havana Club Grand Prix, jednu z nejstarších a nejprestižnějších soutěží pro profesionální barmany. Havana Cultura od roku 2009 úspěšně podporuje a propaguje kubánské talenty po celém světě. Pokud se chcete dozvědět něco víc o kubánské kultuře, navštivte naše Muzeum rumu, kde v reálném čase můžete sledovat proces výroby rumu."

Naši lidé

Ruční výroba: Maestros del Ron Cubano

Hodnoty Havana Club nejlépe zastupují Maestros del Ron Cubano. To není profese, kterou se naučíte z učebnic. Jak říká don José Navarro, hlavní Maestro del Ron Cubano, je to „kulturní dědictví předávané z Maestra na Maestra“. Po dlouhých 15 let kandidát na Maestra prochází náročným školením. Pod vedením zkušeného Maestra del Ron Cubano se učí vybírat tu nejlepší melasu, dohlíží na její kvašení a destilaci, vybírá nejlepší sudy určené k zrání destilátů, které pak míchá, aby vznikly ty nejlepší rumy. Maestro del Ron Cubano je opravdovým mistrem svého oboru.