Degustační sklenice na víno a destiláty 210 ml - půjčovna

Kód: PUJCOVNA/3
6 Kč 5 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné (>6 ks)
Můžeme doručit do:
25.9.2023

Uvedená cena je za pronájem na 24h.
Při vícedenním pronájmu Vám nastavíme cenu individuálně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Degustační sklenice na různé druhy vín a většinu destilátů.
Naprosto hladký vzhled. Odolnější proti rozbití. Velmi elegantní.

Při vypůjčení těchto sklenic je nutné nás předem kontaktovat na telefonu: 733 515 515

V přepravce po 40 ks

Výrobce: Crystalex

Při zájmu o zápůjčku skleniček, je nutné si je vyzvednout osobně. Z důvodu podpisu smlouvy o zápůjčce

Doplňkové parametry

Kategorie: Půjčovna inventáře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 44 kg
Material: sklo
Objem: 210 ml
Průměr: 4,6 cm
Výška: 15,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Má u nás bohatou historii a mimořádnou tradici českého křišťálu. Tradice se zrodila na začátku 18. stol. a po celou svou éru ovlivňovala i světové sklářství. Český broušený křišťál patří k tomu nejlepšímu, co v tomto oboru vzniklo. Sklo Bohemia Crystal je zárukou kvality a hodnot.

V současné době má značka dva výrobní závody, v Poděbradech a ve Světlé nad Sázavou. Díky tomu mohou poskytnout zákazníkům širokou nabídku užitkového, stolního, nápojového i dekorativního skla.

OCHRANNÁ ZNÁMKA

znamka.jpg

Historie ochranné známky BOHEMIA je neoddělitelně spojena nejen s historií českého sklářství, ale s historií českého křišťálu vůbec. Výrobky nesoucí tuto známku se od počátku vyznačovaly vysokou kvalitou a uměleckou hodnotou vycházející ze zručnosti a odbornosti českých sklářů, techniků a návrhářů, a je tomu tak i nadále.

Světově proslulý modro-zlatý ovál BOHEMIA CZECH REPUBLIC má pevnou pozici v celé řadě zemí. Jedinečná tradice mistrů olovnatého křišťálu spojená s touto známkou nebyla nikdy přerušena, a je proto vysoce ceněna.

HISTORIE

Sklárny v Poděbradech byly založeny v druhé polovině 19. století s cílem pokračovat v tradici vyhlášeného českého sklářství. Po válce došlo k velkolepé modernizaci závodu a v roce 1950 vznikly samostatné Poděbradské sklárny. Výroba 18% olovnatého křišťálu byla postupně převedena na ušlechtilejší 24%. Během následujících 60 let měly sklárny hned několik majitelů, současná moderní éra poděbradských skláren pak začíná v roce 2008 vznikem akciové společnosti Crystal BOHEMIA. V únoru 2020 se navíc společnost v Poděbradech rozrostla o sklárny ve Světlé nad Sázavou a nyní už obě nesou společný název Crystal BOHEMIA.

V uplynulých letech jsme výrazně investovali do moderních technologií, které umožňují efektivní výrobu a zároveň zaručují stabilní a vysokou kvalitu našich produktů.

V současné době se řadíme mezi přední světové výrobce olovnatého i bezolovnatého křišťálu a jsme jednoznačně největším výrobcem v České republice. Společnost je nositelem bohaté historie a mimořádné tradice, reprezentovaných nejen novým vizuálním stylem a logem vycházející z ochranné známky BOHEMIA, ale i tradičními známkami.

sklarny1930-kresba-copy-1.jpg