Aperitiv Becherovka KV 14 40% 0,5l

Kód: NC-4145
239 Kč 198 Kč bez DPH 48 Kč / 100 ml
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
29.11.2023
Položka byla vyprodána…

Aperitiv, ale také skvělý digestiv, takový je KV 14 z rodiny české značky Becherovka. Suchý bylinný likér se vyznačuje skutečně hořkou chutí, kterou lze zjemnit pomerančovým džusem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aperitiv, ale také skvělý digestiv, takový je KV 14 z rodiny české značky Becherovka. Suchý bylinný likér se vyznačuje skutečně hořkou chutí, kterou lze zjemnit pomerančovým džusem. KV 14 je také jednou ze složek koktejlu Beton BitterNa etiketě lahve je popisován jako „čtrnáctý pramen z Karlových Varů spojující plnou chuť bylin a červeného vína“. Jeho tmavě červenou barvu mu dodává právě červené víno. Neobsahuje žádný cukr. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkohol
Záruka: 2 roky
Aroma: bylinná, červené víno
Barva: tmavě červená
Chuť: hořká chuť plná bylin a červeného vína
Material: sklo
Objem: 0,5 l
Obsah alkoholu %: 40 %
Palírna: Jan Becher - Karlovarská Becherovka
Výrobce / značka: Jan Becher - Karlovarská Becherovka
Země původu: Česká republika
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlovarská Becherovka, a. s., je společnost s českými kořeny a celosvětovou působností. Od roku 1997 jsme součástí globální skupiny Pernod Ricard, která zaujímá druhé místo mezi světovými výrobci a prodejci vína a destilátů. Pernod Ricard nabízí 240 prémiových značek alkoholických nápojů ve více než 160 zemích světa a jasnou ambicí skupiny je stát se lídrem ve svém oboru.

Vlajkovou lodí naší společnosti je dnes již světově proslulý bylinný likér Becherovka Original, který se v Karlových Varech vyrábí od roku 1807 a v současné době se vyváží do více než 40 zemí světa. V roce 2020 jsme uvedli na trh prémiovou nefiltrovanou variantu Becherovka Unfiltered, která si získala velkou oblibu zejména u mladších spotřebitelů. Do rodiny Becherovka patří i lehký bylinný likér Becherovka Lemond a v Karlových Varech vyrábíme také prémiový likér Cordial nebo aperitiv KV 14.

Vedle vlastní výroby bylinných likérů z rodiny Becherovky distribuujeme na českém trhu více než 40 světových prémiových značek alkoholu. Patří k nim Ballantine´s, Jameson, Havana Club, Beefeater, Absolut, Chivas Regal, Martell, Olmeca, Malibu, Jacob´s Creek a další známé kvalitní lihoviny.

Josef_Vitus_Becher

Historie společnosti

Historie Becherovky se začala psát na začátku 19. století. U jejího zrodu stál obchodník s kořením a koloniálním zbožím Josef Vitus Becher. Ten se několik let zabýval vývojem žaludečního likéru na základě receptury, kterou mu zanechal jeho přítel Dr. Christian Frobrig z Anglie. V roce 1807 zahajuje Josef prodej léčebného bylinného nápoje nezaměnitelné vůně a chuti pod názvem English Bitter.

Obliba žaludečního likéru se zázračnou silou bylin strmě stoupala. O rozvoj společnosti a věhlas Becherovky Original se zasloužili i další členové rodiny Becherů. Tím nejvýznamnějším byl právě Jan Becher, který v čele firmy stál téměř 40 let a jehož podpis dodnes zdobí lahev Becherovky Original. Díky svým mimořádným obchodním schopnostem je považován za zakladatele značky. V roce 1867 nechal postavit moderní továrnu, na jejímž místě se dnes nachází Návštěvnické centrum Becherovky a karlovarské turistické středisko Becherplatz.

Becherovka Original se pod rodinným vedením stala ikonickým českým produktem známým po celém světě. Novodobá historie Becherovky navazuje na úspěchy rodiny Becherů a v roce 1997 se společnost stala součástí skupiny Pernod Ricard. Více na www.becherovka.com.